IM-MASTER stavebnice Offroader se zpětným natahováním 434 dílků
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
IM-MASTER stavebnice Offroader se zpětným natahováním 434 dílků
Úžasná stavebnice v podobě Offroader, které po sestavení bude jezdit celým pokojíčkem.
Vozidlo je vybaveno pohonem pull-back. Aby se auto rozjelo, stačí ho jednoduše zatáhnout dozadu.
Skládání kostek na sebe stimuluje představivost a procvičuje koordinaci oko-ruka.
Auto bude skvěle fungovat jako designový prvek dětského pokoje. Součástí balení je 434 kostek.
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Počet dílků | 434 |
| Šířka balení | 6.50 cm |
| Výška balení | 23.00 cm |
| Délka balení | 31.00 cm |
| Váha balení | 0.20 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Kluk |