Ilustrovaný průvodce Příroda

159 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 5 DĚTEM
Dostupnost
POSLEDNÍ 2 KUSY
Značka
Kód výrobce
SVJ 0130739
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Ilustrovaný průvodce Příroda

Kniha Ilustrovaný průvodce Příroda vás zábavným způsobem naučí, jak nejlépe život v přírodě pozorovat a jak udělat co nejlepší fotografie. Také v ní najdete velké množství podrobných informací o ptácích, stromech a květinách, hmyzu, slimácích i hlemýždích, motýlech, rybách, lasturách i korýších...

Na venkově, v parku, na zahradě, případně i na pláži se můžete setkat s různými živočichy a spatřit mnoho rostlin a stromů. Jak se ve všech těch druzích, barvách a tvarech zorientovat?

Obsahuje velké množství barevných fotografií a realistických kreseb, všechny druhy jsou popsány "od hlavy až k patě"; dozvíte se zde veškeré informace o tom, jak a kde žijí, jak rostou a stárnou, čím se živí, jak se rozmnožují, případně jak pečují o mláďata, jak se mezi sebou "domlouvají", jaké zanechávají stopy, jaký mají tvar těla a zbarvení, ale i to, jak je máte chránit a jaké o nich kolují mýty a legendy.

V knížce se našlo i místo na zajímavosti, které se vám budou zdát neuvěřitelné, pověry spojené se zvířaty či rostlinami a květinovou symboliku. Přejeme vám při pozorování života v přírodě hodně krásných chvil. Stačí se jen pozorně dívat!

Věk: 4+
Počet stran: 320
Vazba: polstrovaná LUX
Rozměry: 14,2 x 17,6 x 2 cm

záruka 2 roky
Věk od 5 let
Šířka balení 14.20 cm
Výška balení 17.60 cm
Délka balení 4 cm
Hmotnost balení 0.52 kg
Pro koho Kluky a holky, Předškoláky
Rok vydání 2012

Dotaz k produktu