Ilustrovaný průvodce Příroda

159 Kč
Tento produkt si již zakoupili 3 zákazníci
Dostupnost
SKLADEM 3 KUSY
Můžete mít již 20.8.
Doprava
Značka
Kód výrobce
SVJ 0130739
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Ilustrovaný průvodce Příroda

Kniha Ilustrovaný průvodce Příroda vás zábavným způsobem naučí, jak nejlépe život v přírodě pozorovat a jak udělat co nejlepší fotografie. Také v ní najdete velké množství podrobných informací o ptácích, stromech a květinách, hmyzu, slimácích i hlemýždích, motýlech, rybách, lasturách i korýších...

Na venkově, v parku, na zahradě, případně i na pláži se můžete setkat s různými živočichy a spatřit mnoho rostlin a stromů. Jak se ve všech těch druzích, barvách a tvarech zorientovat?

Obsahuje velké množství barevných fotografií a realistických kreseb, všechny druhy jsou popsány "od hlavy až k patě"; dozvíte se zde veškeré informace o tom, jak a kde žijí, jak rostou a stárnou, čím se živí, jak se rozmnožují, případně jak pečují o mláďata, jak se mezi sebou "domlouvají", jaké zanechávají stopy, jaký mají tvar těla a zbarvení, ale i to, jak je máte chránit a jaké o nich kolují mýty a legendy.

V knížce se našlo i místo na zajímavosti, které se vám budou zdát neuvěřitelné, pověry spojené se zvířaty či rostlinami a květinovou symboliku. Přejeme vám při pozorování života v přírodě hodně krásných chvil. Stačí se jen pozorně dívat!

Věk: 4+
Počet stran: 320
Vazba: polstrovaná LUX
Rozměry: 14,2 x 17,6 x 2 cm

záruka 2 roky
Věk od 5 let
Šířka balení 14.20 cm
Výška balení 17.60 cm
Délka balení 4 cm
Hmotnost balení 0.52 kg
Pro koho Kluky a holky, Předškoláky
Rok vydání 2012

Dotaz k produktu