nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Hra Bingo - Poškozený obal
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Hra Bingo - Poškozený obal
Hra Bingo - Poškozený obal
Číselná hra Bingo je pro celou Vaší rodinu. Užijte si společně zábavné chvíle při hře, která je všude známá.
Pořiďte si los s čísly a čekejte, až padnou ta Vaše výherní.
Počet karet: 24
Věk: 6+
Počet hráčů: 2+
Rozměr balení: 19 x 24 x 26 cm
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
| Délka (cm) | 24 cm |
| Šířka (cm) | 26 cm |
| Vhodné | od 6 let |
| Výška (cm) | 19 cm |
| Pohlaví | Unisex |
| Doba hry (min) | 15 min |
| Počet hráčů (od) | 2 |
| Věk | Školák (6-11 let) |