Hot Wheels Adventní kalendář 24 okének
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Hot Wheels Adventní kalendář 24 okének
Rozjeďte to s tímto svátečním adventním kalendářem od Hot Wheels®!
Za každým z 24 okének se skrývá prázdninové překvapení pro nadšence do aut – autíčko, nebo doplněk, který podporuje kreativní hru.
Sada obsahuje osm aut Hot Wheels® v měřítku 1:64 a 16 doplňků, které inspirují k zimním dobrodružstvím.
Samotný obal je součástí zábavy s připojenou podložkou na hraní. Vozidla a příslušenství nemusí fungovat se všemi sadami Hot Wheels®.
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 45.50 cm |
| Výška balení | 30.50 cm |
| Délka balení | 4.50 cm |
| Váha balení | 0.67 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |