Horké novinky (v) září

13.09.2016

Vážení a milí zákazníci,

doufáme, že si i vy užíváte příjemně teplé zářijové dny, které se nesou ve znamení sluníčka a téměř letní pohody. Kdyby ráno neprobíhalo obvyklé chystání svačin a popohánění dětí do školy, ani by si člověk nevšiml, že je září.

Každopádně ke svému zářnému konci se chýlí Maxíkův velký sezónní výprodej hraček na zahradu a k vodě, proto pokud jste při úklidu hraček na ven zjistili, že se vám během prázdnin opět ztenčila zásoba báboviček a kyblíčků nebo že nafukovačka nevydržela pod náporem vaší ehm... energie, máte skvělou příležitost pořídit je nyní za zlomek ceny. Na poslední summer party a loučení s létem pak doporučujeme rozehrát pořádnou vodní balónkovou bitvu, ať máte s dětmi na co vzpomínat do dalších prázdnin.

Září je také již tradičně čas, kdy pro vás Maxík pilně vybírá a naskladňuje ty nejlepší hračky a hry pro letošní vánoční období, abychom společně i letos mohli dětem nadělit spoustu radosti :) Všechny nové panenky, autíčka, LEGO, společenské hry a další hity pro malé i větší děti najdete v záložce NOVINKY.

Přejeme vám krásné září plné hvězd, co září :)


tým e-shopu Maxíkovy hračky

Horké novinky (v) září