nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Hodiny Harry Potter 9 a třičtvrtě
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Hodiny Harry Potter 9 a třičtvrtě
Originální nástěnné hodiny s grafikou Nástupiště 9 a 3/4 vám budou vždy měřit správný čas a ozdobí Váš pokoj.
Ať už potřebujete vědět, kdy vám jede Bradavický expres do magického světa Harry Pottera nebo si chcete zútulnit domov či pracovnu ve stylu oblíbených knih a filmů.
Věk: 6+
Průměr 24,5cm
Baterie: 1 x AA 1,5V (nejsou součástí)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 25.40 cm |
| Výška balení | 25.40 cm |
| Délka balení | 25.40 cm |
| Váha balení | 0.43 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 1 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Školák (6-11 let) |