nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
HM Studio VW Classical Bus 1962 zelený
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
HM Studio VW Classical Bus 1962 zelený
HM Studio VW Classical Bus 1962
Zažij pocity z cestování mini autobusem, kterým se začalo cestovat v šedesátých letech minulého stolení. Kvalitní zpracování, otevíratelné boční dveře mají za cíl co nejvíce se přiblížit realitě.
Věk: 3+
Materiál: kov, plast
Délka: 17,5 cm
Šířka: 7 cm
Výška: 8 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Pohlaví | Kluk |
| Délka (cm) | 17.5 cm |
| Šířka (cm) | 7 cm |
| Výška (cm) | 8 cm |
| materiál | Kov |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |