nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
HM Studio Pejsek na vodítku FIFI
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
HM Studio Pejsek na vodítku FIFI
HM Studio Pejsek na vodítku FIFI
Pejsek s ovládáním na vodítku, může se pohybovat dopředu, nebo zůstat stát a přitom štěkat, hýbat hlavou a ocáskem.
Věk: 3+
Materiál: plyš
Baterie: 4 x AA 1,5V ( nejsou součástí)
Délka: 24 cm
Rozměry balení: 13 x 26 x 26 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Plyš |
| Šířka balení | 26 cm |
| Výška balení | 26.00 cm |
| Délka balení | 13 cm |
| Pohlaví | Holka |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Délka (cm) | 24 cm |
| počet baterií | 4 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |