HM Studio Hádej, co jsem!
HM Studio Hádej, co jsem!
Všichni vědí, co jsi, ale co ty? Co jsem? Hra, které tě zabaví na dlouhé chvíle.
Zahrajte si hru, u které nikdy nevíš, co jsi, dokud nezačneš klást otázky. Zjistěte, jestli je na obrázku, který máš na hlavě zvíře, jídlo nebo vyrobený předmět.
Staňte se prvním hráčem, který uhádne, co je a vyhraje.
Obsah hry:
- 72 obrázkových karet
- 24 žetonů
- 6 čelenek
- Přesýpací hodiny
- Návod
Věk: 3+
Počet hráčů: 2 – 6
Doba hry: 30 min.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 do 99 let |
| Šířka balení | 13.00 cm |
| Výška balení | 13.00 cm |
| Délka balení | 3.50 cm |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Školák (6-11 let), Předškolák (3-5 let), Pro celou rodinu |
| Počet hráčů (do) | 6 |
| Počet hráčů (od) | 2 |