nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Hexbug Scorpion modrý
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Hexbug Scorpion modrý
Robotický štír s mnoha funkcemi. Vypadá jako živý! Šestice kmitajících nohou a realistický pohyb ocasu vás ošálí natolik, že bázlivě ucuknete, když se přiblíží.
Tento robotický štír se autonomně pohybuje a hledá místo, kam by se schoval nebo někoho vyděsil.
HEXBUG Scorpion je vyroben v souladu se standardy CPSIA.
5 barevných provedení: zelená, červená, modrá, oranžová, fialová.
Věk: 8+
Materiál: plast, kov
Baterie: 3 x LR44 jsou součástí
Rozměry štíra: 10 x 7 x 5,5 cm
Rozměry balení: 15 x 11 x 10 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 8 let |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 11.00 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Váha balení | 0.10 kg |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 3 ks |
| Typ baterií | LR44 (knoflíková) |
| Pohlaví | Unisex |