nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Hermanex Veselá chobotnice vodní rozprašovač
Hermanex Veselá chobotnice vodní rozprašovač
Připravte se na osvěžující zážitek s Hermanex Veselou chobotnicí, která promění vaši zahradu v živé vodní hřiště. Tato interaktivní hračka je vybavena 8 barevnými a ohebnými chapadly, které se po připojení k běžné zahradní hadici rozproudí a stříkají vodu do všech stran.
Intenzitu i výšku proudu vody jednoduše ovládáte tlakem z kohoutku, což dává možnost nastavení podle vašich představ a potřeb dětí i domácích mazlíčků. Užijte si letní radovánky plné smíchu a svěží vody s touto zábavnou chobotnicí, která vás příjemně ochladí v parných dnech.
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 21.00 cm |
| Výška balení | 21.00 cm |
| Délka balení | 16.00 cm |
| Váha balení | 0.45 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |