nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Hermanex Sběratelské karty Starter Beruška a černý kocour
Hermanex Sběratelské karty Starter Beruška a černý kocour
Vstupte do světa plného magie a dobrodružství s Hermanex Sběratelskými kartami Starter Beruška a černý kocour! Tento startovní balíček je perfektní volbou pro všechny, kdo chtějí začít svou cestu mezi sběrateli karet inspirovaných oblíbeným seriálem Miraculous.
V balíčku najdete unikátní karty postav, zbraní a tajemství, které nenajdete v běžných boosterech. Navíc obsahuje přehled pravidel nebo herní podložku, která vám pomůže rychle proniknout do hry. Ideální dárek pro malé fanoušky Paříže, kde se rodí hrdinové! Připravte se na hodiny zábavy plné akce, přátelství a kouzel.
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 5.00 cm |
| Výška balení | 5.00 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Váha balení | 0.03 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |