nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Hermanex Figurka Nano Pods Superheroes 5 cm
Hermanex Figurka Nano Pods Superheroes 5 cm
Ponořte se do světa superhrdinů s touto sběratelskou figurkou Nano Pods Superheroes! Každá 5 cm vysoká postavička je ukrytá v magnetickém šestihranném boxu, který umožňuje spojovat figurky do neuvěřitelných tvarů – ať už chcete vytvořit řadu, věž nebo trojrozměrné obrazce.
Objevte své oblíbené hrdiny jako Spider-Man, Iron Man, Hulk či Thor a přidejte do své sbírky unikátní kousek plný zábavy i kreativity. Ideální dárek pro všechny fanoušky komiksového světa! Každé balení obsahuje jednu náhodnou figurku, která vás překvapí svou jedinečností.
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Magnet |
| Šířka balení | 5.00 cm |
| Výška balení | 5.00 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Váha balení | 0.03 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |