Hatchimals Karton 2 ks zvířátek S4
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Hatchimals Karton 2 ks zvířátek S4
Hatchimals Karton 2 ks zvířátek S4
Unikeets jsou tu! Jediný způsob jak získat tyto exluzivní zvířátka je v tomto dvojbalení! Tihle kouzelní kamarádí jsou uvnitř kartonu na vajíčka s plastem nahoře a spodní částí ve tvaru obláčku. Vaši vyjmeční Unikeets mají vajíčka ve tvaru kouzelných rohů jednorožců! Dejte je na světlo a oni se rozzáří!
Věk: 5+
Materiál: plast
Počet figurek: 2
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 let |
| Šířka balení | 9.53 cm |
| Výška balení | 5.71 cm |
| Délka balení | 5.41 cm |
| Váha balení | 0.08 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |