Hatchimals Colleggtibles jarní kolekce 8 zvířátek
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Hatchimals Colleggtibles jarní kolekce 8 zvířátek
Přidej osm exkluzivních Hatchimals CollEGGtibles do své sbírky s košíčkem vajíček Spring Basket.
Stejně jako standardní Hatchimals, čtyři ze šesti zvířátek přicházejí ve vejci, které se vylíhne, když jsou připravené, zatímco dvě přicházejí již vylíhnutá.
Postarejte se o své nové kamarády a sdílejte je s přáteli. V košíku je osm hnízd, která hrdě zobrazují nové postavy.
Věk: 5+
| Vhodné | od 5 let |
| Šířka balení | 23.57 cm |
| Výška balení | 6.58 cm |
| Délka balení | 9.50 cm |
| Váha balení | 0.35 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| záruka | 2 roky |