nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Hasičské autíčko se zvukem
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Hasičské autíčko se zvukem
Být hasičem není povolání, ale srdcová záležitost. Pokud máš srdce na pravém místě a chceš pomáhat a zachraňovat, HM Studio Hasičské auto je přesně pro tebe.
Auto vydává zvuky motoru, klaksonu, houkačky, hraje jednu krátkou píseň a bliká.
Věk: 6m+
Materiál: plast
Baterie: 2 x AA ( jsou součástí)
Délka: 20 cm
Šířka: 11 cm
Výška: 14 cm
Rozměry balení: 13 x 24 x 17,5 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 měsíců |
| Šířka balení | 24.10 cm |
| Výška balení | 17.20 cm |
| Délka balení | 12.70 cm |
| Váha balení | 0.54 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| počet baterií | 2 ks |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců) |