Hasbro Transformers Cyberverse Deluxe Starscream
Hasbro Transformers Cyberverse Deluxe Starscream
Zvyšte sílu s figurkami Cyberverse Deluxe!
Každá figurka Deluxe je dodávána se zbraňovým příslušenstvím charakteristickým pro danou figurku a s příslušenstvím Action Attack Effect.
Příslušenství Action Attack Effect lze připojit k postavě a simulovat jedinečnou schopnost dotyčné postavy.
Figurky lze konvertovat do režimu automobilu i robota a představují oblíbené postavy z animovaného seriálu.
Věk: 6+
Materiál: plast
Výška: 12 cm
Rozměr balení: 15,2 x 23,8 x 6,3 cm
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 22.90 cm |
| Výška balení | 30.50 cm |
| Délka balení | 7.50 cm |
| Váha balení | 0.65 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |
| záruka | 2 roky |