Hasbro Star Wars Figurka Mandalorian
Hasbro Star Wars Figurka Mandalorian
Objevte kouzlo hraní s figurkou Star Wars Mandalorian, která přináší do světa fantazie více než 20 různých výrazů díky své měkké a tvarovatelné „kůži“. Díky pohyblivým částem jako jsou oči, uši, ústa, krk a paže můžete vytvořit jedinečné pózy i scény plné emocí.
Tato 12,5 cm vysoká figurka nabízí dětem možnost rozvíjet kreativitu a představivost při každé hře. Ať už ztvárňujete napínavé momenty z oblíbeného seriálu nebo vymýšlíte vlastní příběhy, Mandalorian je spolehlivý společník na dobrodružství v galaxii daleko, daleko odsud.
Věk: 4+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| Šířka balení | 18.00 cm |
| Výška balení | 18.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 0.30 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |