Hasbro Spider-Man Spidey and his amazing friends Hrdina figurka 10 cm Green Goblin
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Hasbro Spider-Man Spidey and his amazing friends Hrdina figurka 10 cm Green Goblin
Tato 10centrimetrová akční figurka umí zaujmout různé pózy a je ideální pro všechny malé Spideyho fanoušky.
V kolekci si můžete vybrat ze všech těchto hrdinů i padouchů ze světa Spideyho a jeho úžasných přátel: Miles, Ghost, Spidey, Iron Man, Electro, Black Panther a Green Goblin.
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 6.35 cm |
| Výška balení | 15.24 cm |
| Délka balení | 4.13 cm |
| Váha balení | 0.07 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| Výška figurky | 10 cm |