nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Hasbro Prasátko Peppa Supermarket
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Hasbro Prasátko Peppa Supermarket
Hrací sada supermarketu plná funkcí umožní předškolákům vžít se do toho, jak Peppa pomáhá mamince nakupovat potraviny.
Kulisy, které tvoří scénu, obsahují ledničku a otočné karty, který dětem umožňují procházet různé druhy zboží.
Umístěte figurku na aktivní bod před pokladnou a pohybujte s ní po dráze – pohybovat se bude i pás!
Pokud se na pásu nachází potraviny a vozík je umístěn na konci stolu, potraviny se posunou dopředu a spadnou do vozíku! Když stisknete lístek na pokladně, otevře se zásuvka pokladny.
Součástí jsou figurky prasátka Peppy a její maminky.
Věk: 3+
Materiál: plast
Rozměr balení: 25,4 x 8,1 x 30,5 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 30.48 cm |
| Výška balení | 25.40 cm |
| Délka balení | 8.10 cm |
| Váha balení | 0.49 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |