Hasbro Littlest Pet Shop Frosting Frenzy 13ks mini zvířátek
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Hasbro Littlest Pet Shop Frosting Frenzy 13ks mini zvířátek
Hasbro Littlest Pet Shop Frosting Frenzy 13ks mini zvířátek
Pekařův tucet sladkostí s příchtí vanilky, čokolády a jahody.
Tématický balíček 13ks zvířátek Littlest Pet Shop předvádí novou kolekci Frosting Frenzy ve velkém stylu!
Vytvoř si super přívěsek a měj zvířátko Pet Shop stále u sebe.
Věk: 4+
Rozměr balení: 23 x 25 x 4 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| Šířka balení | 23.00 cm |
| Výška balení | 25.00 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Váha balení | 0.64 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |