nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Hasbro Disney Princess Mini panenka Elena z Avaloru - Jaquin
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Hasbro Disney Princess Mini panenka Elena z Avaloru - Jaquin
Disney Princess Mini panenka Elena z Avaloru
Mini panenka Jaquin s malým Adlopardem z Disney animáku Elena z Alavoru.
Věk: 4+
Výška: cca 8,5 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 12.70 cm |
| Výška balení | 15.30 cm |
| Délka balení | 4.60 cm |
| Váha balení | 0.06 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |