Hasbro Avengers Sekera Stormbreaker

-40%
4 999 Kč
2 999 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 12 DĚTEM
Dostupnost
SKLADEM
Značka
Kód výrobce
HAS E99675L00
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Hasbro Avengers Sekera Stormbreaker

Luxusně zpracovaná replika sekery Stormbreaker je dokonalou kombinací útoku a obrany! Oslavte 80 let Super Heroes s prémiovou sekerou Stormbreaker.

Představte si, že porazíte Thanose s touto elektronickou sekerou Thor! Aktivujte vzrušující zvuk hromu FX stisknutím tlačítka.

S elektronickou sekerou Marvel Avengers: Endgame Stormbreaker si mohou fanoušci a sběratelé představit, že se připojí k bitvě o záchranu vesmíru!

Mocný Thor, syn Odinův, používá své nadlidské schopnosti k obraně planety Země a zároveň i k obraně svého domovského Asgardu!

Potom, co jeho zlá sestra Hela zničí Thorovo slavné bojové kladivo, musí hrdina bojovat proti temným mocnostem pomocí sekyry.

Představujte si, jak ničíte síly zla s roleplay sekyrou vybavenou skvělými světelnými a zvukovými efekty bouře a hromobití, které můžete aktivovat zmáčknutím tlačítka!

Vybavte se jako Thor – fanoušci a sběratelé si mohou připadat jako slavný asgardský rek, až budou mít v ruce jeho sekyru zvanou Stormbreaker!

Po aktivaci zvukových efektů vás budou do bitvy doprovázet zvuky bouře, které spolehlivě rozechvějí Thanose a jeho spojence. Sekyra je inspirována úspěšným snímkem Avengers: Endgame.

Sekyra je dlouhá cca 110 cm a hlava je sekery je široká cca 53 cm.

Věk: 18+
Baterie: 2 x AAA 1,5V (nejsou součástí balení)

Vhodné od 18 let
Šířka balení 20 cm
Výška balení 38 cm
Délka balení 110 cm
Váha balení 0.79 kg
Věk Starší (16+), Puberťák (12-15 let), Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let)
Pohlaví Kluk
záruka 2 roky
Baterie Nejsou součástí balení
počet baterií 2 ks
Typ baterií AAA 1,5 V

Dotaz k produktu