Hasbro Avengers 30 cm figurka Thanos
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Hasbro Avengers 30 cm figurka Thanos
Vydejte se do světa plného dobrodružství s největším zloduchem jménem Thanos.
Pokud chceš zvýšit sílu tohoto nepřítele, připoj k němu speciální příslušenství Power FX (prodává se samostatně).
Díky němu můžeš aktivovat zvuky a fráze specifické pro postavu Thanosu ve filmu Avengers: Endgame
Doplňky Avengers se prodávájí se samostatně.
Věk: 4+
Materiál: plast
Výška: 30 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| Šířka balení | 16.51 cm |
| Výška balení | 30.48 cm |
| Délka balení | 7.62 cm |
| Váha balení | 0.54 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |