nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Harry Potter plyšák assort
Harry Potter plyšák assort
Oficiální filmový plyšák – měkký hrdina do každého domova
Uvítáte svého oblíbeného hrdinu doma v podobě oficiálně licencovaného plyšáka! Tento měkoučký společník z populárního filmu je vyroben z kvalitních materiálů a zaujme precizním zpracováním s důrazem na detail. Skvěle se hodí jako dárek pro fanoušky všech věkových kategorií – od nejmenších dětí až po sběratele.
-
Autentické provedení s oficiální licencí
-
Jemný a odolný plyšový materiál
-
Vhodný pro děti i dospělé fanoušky
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Plyš |
| Šířka balení | 22.00 cm |
| Výška balení | 8.00 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Váha balení | 0.06 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |