Happy People RC Traktor Claas
Happy People RC Traktor Claas
Úžasný traktor na dálkové ovládání je věrnou kopií skutečného traktoru pro všechny malé farmáře.
Traktor má plně funkční řízení a řazení, dále vydává světelné efekty.
Můžete jezdit po svém pokoji nebo na rovném povrchu venku. Traktor je velmi precizně zpracovaný a jezdí na frekvenci 2,4 GHz.
Věk: 6+
Materiál: plast
Baterie traktor: 4 x AA 1,5V (součást balení)
Baterie ovladač: 2 x AAA 1,5V (součást balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 42.00 cm |
| Výška balení | 28.00 cm |
| Délka balení | 19.00 cm |
| Váha balení | 2.32 kg |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 4.00 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |
| Další baterie | AAA 1,5V |
| počet dalších baterií | 2 ks |