nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Happy People Kombajn Claas Mexion 780
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Happy People Kombajn Claas Mexion 780
Kombajn Claas Mexion 780 o délce 18 cm pro nejmenší farmáře. Zemědělský stroj má žací lištu otočnou. Vydává zvukové a světelné efekty.
Věk: 1+
Materiál: plast
Baterie: 2 x LR44 (součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 1 roku |
| Šířka balení | 21.00 cm |
| Výška balení | 10.00 cm |
| Délka balení | 13.00 cm |
| Váha balení | 0.16 kg |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 2 ks |
| Typ baterií | LR44 (knoflíková) |
| Věk | Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Kluk |