Hape Mašinka na baterie
Hape Mašinka na baterie
Hape Mašinka na baterie
Červená malá mašinka při jízdě svítí na cestu. Mašinka se pohybuje vpřed a vzad.
Můžete je připojit pomocí magnetu k ostatním autíčkům, vláčkům a vagonům.
Věk: 3+
Materiál: magnet, plast, dřevo
Baterie: 2 x AAA (nejsou součástí balení)
Rozměr mašinky: 8 x 4,5 x 3 cm
Rozměry balení: 25 x 5 x 10 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Dřevo |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Váha balení | 0.15 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 2 ks |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |