nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
HAP-P-KID Robot M.A.R.S. AUTOTRON
HAP-P-KID Robot M.A.R.S. AUTOTRON
Vydejte se na dobrodružnou cestu vesmírem s robotem M.A.R.S. AUTOTRON, který oživí každou dětskou fantazii! Tento futuristický společník nabízí nejen působivé LED světelné efekty a elektronický hlas, ale také různé zvukové efekty, které dokonale doplňují jeho realistické pohyby. Kloubové paže umožňují nastavit robota do rozmanitých pozic a odnímatelná zbraň přidává další herní možnosti. Díky 3x AA bateriím, které jsou součástí balení pro zkušební provoz, je připraven k okamžitému hraní. Váš malý průzkumník tak může zažít zábavu plnou interaktivních zážitků a vzrušení při objevování nových světů.
Věk: 3+
Napájení: 3x AA baterie (součástí balení pro zkušební provoz)
Šířka balení (cm): 26.4
Výška balení (cm): 38.7
Délka balení (cm): 26.4
Hmotnost balení (kg): 1.75
Baterie součástí: Ano
Typ baterie: AA 1,5 V
Počet kusů baterií: 3
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 26.40 cm |
| Výška balení | 38.70 cm |
| Délka balení | 26.40 cm |
| Váha balení | 1.75 kg |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 3.00 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |