Zákaznická podpora 313 129 855, Po-Pá: 8-16:30

Hama H3711 Midi Dárková sada módní Šperkovnice

Dostupnost
Dočasně nedostupný
Sleva 21%
499 Kč
399 Kč
Značka
Kód výrobce
HMA H3711

HAMA Midi Dárková sada Modní šperkovnice

Zažehlovací korálky MIDI jsou vhodné pro děti od 5 let. Děti a dospělí mohou strávit příjemný čas hrou s malými plastovými korálky, které navlékají, spojují nebo je zažehlují, podle předlohy, vlastní fantazie nebo využitím inspirativních knížek.

Hra dětí s korálky rozvíjí jejich fantazii, motoriku, trpělivost a dovednosti - učí se počítat, poznávat barvy, rozeznávat geometrické útvary.

Skládáním různobarevných korálků na podložku můžete vytvořit více či méně složité obrázky. S korálky můžete hýbat dokud nejsou zažehlené. Přes vytvořený obrázek položíte zažehlovací papír a zažehlíte běžnou žehličkou. Vzniklý obrázek sundáte z podložky, kterou můžete znovu použít. Pak už jen zbývá hotový výrobek darovat nebo si s ním vyzdobit místnost a to formou obrázků, stojánků anebo zavěšením pomocí provázku do prostoru.

Zažehlovací korálky HAMA se vyrábějí v Dánsku

Obsah: 2.440 zažehlovacích korálků (pr. 5 mm), 60 korálků ve tvaru kytiček, 3 podložky - malý šestiúhelník, malé srdce a motýl, 2 navlékací struny, barevnou předlohu, zažehlovací papír, úložnou krabičku s přepážkami

Věk od 5 let
Země původu EU
Pro koho Holky

Soubory

Související produkty

akce
Skladem
599 Kč
499 Kč
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku