nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Groovy Osuška Harry Potter Gold Crest 75x150 cm
Groovy Osuška Harry Potter Gold Crest 75x150 cm
Ponořte se do světa kouzel s osuškou Groovy Harry Potter - Gold Crest, která zaujme každého fanouška tohoto slavného čarodějného světa. Díky rozměrům 75×150 cm poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné zabalení po koupeli nebo na pláži. Vyrobena je ze 100% bavlny, což zaručuje příjemný a měkký dotek na kůži, zatímco design s motivem Zlatého erbu přináší stylový doplněk do vašeho domova či dětského pokoje.
Osuška je nejen praktická, ale je také skvělým dárkem pro malé i velké kouzelníky od tří let věku. Užijte si chvíle odpočinku s kvalitním materiálem a jedinečným designem, který připomíná magii světa Harryho Pottera.
Věk: 3+
Materiál: 100% bavlna
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 75.00 cm |
| Výška balení | 150.00 cm |
| Délka balení | 1.00 cm |
| Váha balení | 0.36 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |