nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Groovy Harry Potter 1 Župan plášť dětský Zmijozel 13-15 let
Groovy Harry Potter 1 Župan plášť dětský Zmijozel 13-15 let
Vstupte do světa magie s dětským županem Groovy inspirovaným kolekcí Harry Potter, konkrétně domovem Zmijozelu. Tento stylový plášť je vyroben z měkkého a příjemného 100% polyesteru, který zahřeje po každém dobrodružství či odpočinku doma. Je navržen speciálně pro děti ve věku 13–15 let, aby se mohly cítit jako opravdoví studenti Bradavic.
Ideální volba pro všechny malé čaroděje, kteří chtějí ukázat svou hrdost na svůj dům a zároveň si užít pohodlí při relaxaci nebo před spaním.
Věk: 6+
Materiál: 100% Polyester
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 29.00 cm |
| Výška balení | 8.00 cm |
| Délka balení | 39.00 cm |
| Váha balení | 0.50 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |