nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Gormiti sada zvíře a figurka 7 cm Pyron a Riff
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Gormiti sada zvíře a figurka 7 cm Pyron a Riff
Rozšiřte si svoji sbírku Gormitů. Staňte se součástí světa Gomitů. Buďte u toho a postavte se na stranu Dobra! Zahrajte si s kamarády hru na přebíjenou. Na každém Gormitovi a kartičce je číslo.
Obsahuje: figurku, zvíře, žeton, letáček s kódem
Pro hru je potřeba stažení aplikace a vytvoření vlastního profilu. Zvíře vydává zvukový efekt.
Věk: 4+
Výška: 12 cm
Baterie: 3 x LR44 1,5 V (jsou součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| Šířka balení | 22.00 cm |
| Výška balení | 18.00 cm |
| Délka balení | 12.00 cm |
| Váha balení | 0.38 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 3 ks |
| Typ baterií | LR44 (knoflíková) |