Geomag Mechanics Gravity 330 dílků
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Geomag Mechanics Gravity 330 dílků
Geomag Mechanics Gravity 330 dílků
Sestav si dráhu Geomag, kde hlavní roli hraje magnetická přitažlivost.
Výkonný a ekologicky přívětivý Mechanics motor využívá gravitační a magnetické síly k pohonu celého modelu. Tím jak kuličky klesají dolů se paralelně aktivuje výtah, který je opět vyveze vzhůru. Na cestě však čeká další spousta nástrah.
Věk: 7+
Materiál: magnet, plast
Počet dílků: 330
Země původu: Švýcarsko
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 7 do 99 let |
| Počet dílků | 330 |
| materiál | Magnet |
| Šířka balení | 46.00 cm |
| Výška balení | 30.00 cm |
| Délka balení | 11.00 cm |
| Váha balení | 1.97 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Země původu | Švýcarsko |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |