Geomag Magnetic Tiles 16 dílků
Geomag Magnetic Tiles 16 dílků
Geomag Magnetic Tiles 16 dílků obsahuje magnety na všech stranách jednotlivých tvarů, díky čemuž lze snadno vytvářet různé 2D obrazce i 3D struktury.
Stavebnice podporuje rozvoj manuální zručnosti, kreativity a fantazie, zároveň děti učí rozpoznávat barvy a geometrické tvary.
Součástí balení je 16 průhledných strukturovaných dílků ve čtyřech barvách – 8 čtverců, 4 rovnostranné a 4 rovnoramenné trojúhelníky.
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Počet dílků | 16 |
| Šířka balení | 27.00 cm |
| Výška balení | 21.00 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Váha balení | 0.62 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Magnet |