Gábinin kouzelný domek adventní kalendář

599 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 124 DĚTEM
Dostupnost
DOČASNĚ NEDOSTUPNÝ
Značka
Kategorie
Kód výrobce
SPI 6067835
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Gábinin kouzelný domek adventní kalendář

Odpočítávejte s adventním kalendářem Gábinin kouzelný domek, kolik dnů zbývá do Vánoc! V této slavnostní dárkové sadě děti každý den objeví jiný dárek se svátečním motivem ze světa Gábinin kouzelný domek!

Za každými dveřmi na vás čeká nové překvapení, celkem 24 dárků. Děti objeví figurku Gábiny, Krabičky, Dorťáka, Pandy, 2 figurky ze speciální edice a exkluzivní figurku s perleťovým povrchem!

Děti také objeví 9 doplňků s vánočními motivy, například sáňky, rampu, samolepky a spoustu dalšího!

Po rozbalení všech 24 dárků mohou děti pomocí své fantazie vymyslet s Gábinou, jejími kočičkami a dalšími kamarády dobrodružství na sněhu!

Oslavte svátky s adventním kalendářem Gabby's Dollhouse! pro další úžasné hry se podívejte po Gabby Cat Friend Ship, po domečku pro panenky Gabby a tematických pokojíčcích, které vám umožní svět svého domečku pro panenky ještě rozšířit (každý model se prodává samostatně)!

Plyšová zvířátka, panenky, figurky a hrací sady Gábinin kouzelný domek představují ideální hračky pro holky i kluky, kteří rádi využívají svou fantazii a vytvářejí si v domečku pro panenky vlastní svět, takže se připravte na nekonečná dobrodružství při hraní s adventním kalendářem Gabby's Dollhouse!

Věk: 3+

záruka 2 roky
Vhodné od 3 let
Šířka balení 28 cm
Výška balení 5.40 cm
Délka balení 41 cm
Váha balení 0.42 kg
Věk Předškolák (3-5 let)
Pohlaví Holka
výprodej
Skladem - U Vás již 11.12.
489 Kč -14%
419 Kč

Dotaz k produktu