FurReal Friends Jednorožec Starlily

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
FFR B0450
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

FurReal Friends Jednorožec Starlily

FurReal Friends Jednorožec Starlily

Interaktivní aglický jednorožec Starlily pro děti od 4 let.

Starlily má několik senzorů, když jí pohladíš, bude na tebe reagovat. Reaguje na více 100 kombinací zvuků a pohybů. Miluje, když ji řekneš cokoliv, Starlily tě totiž poslouchá. Pohybuje hlavičkou doleva a doprava. Umí i krásně pohybovat kopýtkem jako by se chtěla rozběhnout. Vydává několik zvuků, při nich se jí rozsvítí její roh. Úžasné je, že roh svítí několika barvami, zaleží totiž na tom, jak se právě Starlily cítí.

Starlily je nejlepší kamarádkou i proto, že čím více ji mazlíš a objímáš, tím více tě má ráda. Její krásu zvýrazňují i velká pohybující se křídla nahoru a dolů. K večeru stejně jako ty začíná být unavená tak ji postav na poličku a ona za chvilku usne. Že spí poznáš podle toho, že bude roztomile pohybovat nosíkem a pochrupovat. Jak ji ráno probudit, aby měla opět veselý den? Vezmi cukrovou jahůdku a přilož ji k puse. To, že má hlad poznáš i tak, že její roh se rozsvítí zeleně. To, že ji jahůdka chutná, poznáš podle zvuků co při jídle vydává. A než si začnete hrát, nezapomeň ji učesat její dlouho, barevnou hřívu.

Jak si můžete hrát? Jednoduše, stáhněte si zdarma aplikaci "My magical Unicorn app". Aplikace vám nabídne několik možností her jako např. Sad cukrových jahůdek, Krystalovou jeskyni, Duhové vodopády nebo Strom přání. V aplikaci taky uvidíte jak se Starlily cití. Opět zde platí pravidlo, čím více si hrajete se Starlily a aplikací, tím více možností virtuální hry se vám otvírají.

Věk: 4+
Materiál: plast, polyesterové vlákno
Výška: 42 cm
Údržba: omývejte vodou
Baterie: 4 x 1,5V C (nejsou součástí balení)

Výška (cm) 42 cm
Typ baterií Jiné
Věk od 4 let
Pro koho Holky
záruka 2 roky

Dotaz k produktu