nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Funrise RC Želvy Ninja auto Pizza Blaster Movie
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Funrise RC Želvy Ninja auto Pizza Blaster Movie
RC auto Pizza Blaster je plně funkční 2,4 GHz vozidlo na dálkové ovládání s funkcí házení pizzy.
Stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači můžete vystřelit až 6 pěnových pizz a trefit své protivníky! Díky ovladači, který je ve tvaru plátku pizzy je jízda zábavná a snadná.
Balení obsahuje 10 pěnových pizz.
Věk: 5+
Baterie: 4 x AA 1,5V (nejsou součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 let |
| Šířka balení | 33.02 cm |
| Výška balení | 16.51 cm |
| Délka balení | 22.86 cm |
| Váha balení | 1.39 kg |
| počet baterií | 4.00 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Školák (6-11 let), Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Kluk |
| Baterie | Nejsou součástí balení |