Fragment Dlouhý let domů - Poškozený obal

-60%
249 Kč
99 Kč
Dostupnost
POSLEDNÍ ŠANCE KOUPIT!
Značka
Kód výrobce
FRG A101F0F22187_OBAL
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Fragment Dlouhý let domů - Poškozený obal

Je září 1940. Německé bomby dopadají na Británii a strach z blížící se invaze roste. Nepřátelské letouny křižují í i nebe nad Eppingem, kde Susan Shepardová a její dědeček Bertie trénují poštovní holuby a připravují je na důležitý úkol.

Tisíce kilometrů odtud mladý americký pilot Ollie Evans nechce nečinně přihlížet hrůzám, které se dějí, a vydává se do Británie s úmyslem nabídnout pomoc Královskému letectvu.

Jeho odhodlání ho přivede do Eppingu právě v okamžiku, kdy zasvěcení vojáci spolu se Susan a Bertiem spouští tajnou operaci s krycím názvem Columba.

Jejím cílem je vysadit v okupované Francii stovky poštovních holubů a využít je k předávání šifrovaných informací o pohybech německých vojsk.

V den, kdy Ollie na misi odlétá, je oběma mladým lidem jasné, že mezi nimi vzniká víc než jen přátelství.

Když je Ollieho letadlo za nepřátelskou linií sestřeleno, šance na to, že se znovu setkají klesne na nulu.

Nečekaným pojítkem se však stane Susanina milovaná holubice jménem Vévodkyně. Její neuvěřitelná houževnatost a oddanost se promění v naději, že nic nemusí být ztraceno…

Neuvěřitelný příběh inspirovaný skutečnými událostmi. O síle lásky, hrdinství, ale i ztrátách, těžkých rozhodnutích a zbabělosti.

Autor: Alan Hlad

Věk: 15+
Počet stran: 344
Jazyk: Čeština
Vazba: vázaná s laminovaným potahem
Rozměry: 14,5 x 20,5 cm

POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.

Váha balení 0.52 kg
Šířka balení 3.00 cm
Délka balení 14.50 cm
Výška balení 20.50 cm
Vhodné od 16 let
Věk Starší (16+)
Pohlaví Unisex
záruka 2 roky

Dotaz k produktu