nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Flexi Monster figurka 4. série Gladiátor - Poškozený obal
Flexi Monster figurka 4. série Gladiátor - Poškozený obal
Natahujte je, roztahujte je, mačkejte je, proplétejte jim končetiny. Jsou odporní, jsou strašidelní, ale rozhodně vás nebudou nudit.
Uvidíte, s těmito měkkými příšerkami si užijete spoustu zábavy.
Kolekce obsahuje dvě speciální figurky (neviditelný muž a král kostra), kterým některé části svíti ve tmě.
Věk: 5+
Materiál: guma
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
| Váha balení | 0.27 kg |
| Šířka balení | 16.50 cm |
| Délka balení | 4.50 cm |
| Výška balení | 23.50 cm |
| Vhodné | od 5 let |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |
| záruka | 2 roky |