nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Fizzeez Šumivá vajíčka s překvapením, 2pack
Fizzeez Šumivá vajíčka s překvapením, 2pack
Šumivá FIZZEEZ vajíčka s překvapením pro fanoušky pravěkých zvířátek. V této sérii naleznete 8 různých designů figurek. Sesbírej je všechny a vytvoř si vlastní pravěký svět.
Figurka během 7 dnů vyroste až do velikosti 20 cm. V balení naleznete dvě vajíčka.
Věk: 3+
Výška vajíčka: 8 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 22.50 cm |
| Výška balení | 17.00 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 2.78 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |