Fisher Price Mluvící vláček

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
FRP X1466
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Fisher Price Mluvící vláček

Mluvící vláček Fisher Price X1466

Roztomilý vláček s digitální svítící obrazovkou a 2 režimy – učení a hudební zábava, naučí tradiční abecední písničku, čísla, první slova a protiklady. Hračka se aktivuje 3 způsoby: zmáčknutím komínu, otočením válečku nebo tlačením vláčku.

Dítě se naučí abecedu s tímto roztomilým vláčkem, který má digitální obrazovku a dva režimy – učení a hudební zábavu. Děťátko se tak naučí tradiční abecední písničku, stejně jako čísla, první slova a protiklady.

Dítě může rozsvítit digitální displej a aktivovat vzdělávací obsah, hudbu a zvláštní efekty hned třemi způsoby. V režimu učení stačí šťouchnout do válečku a spustí se dvě písničky. Po zmáčknutí komína vláček provede dítě abecedou písmenko po písmenku. Nebo když se vláček roztlačí, dítě uslyší zábavná slovní spojení a abecední písničku.

V režimu hudební zábavy má váleček připraveny dvě písničky, které dítě učí první slovíčka. Komín pak nabízí zábavnou hudbu a zvláštní vláčkové efekty. Při tlačení vláčku může dítě poslouchat hezké písničky! V obou režimech dítě zabaví dynamická světla z digitální obrazovky.

Věk: 6m+
Materiál: plast
Rozměry: 21 x 10 x 20 cm
Baterie: AA 1,5V, jsou součástí

 

Délka (cm) 21 cm
Šířka (cm) 10 cm
Výška (cm) 20 cm
Baterie Jsou součástí balení
Typ baterií AA 1,5 V
Vhodné od 6 měsíců do 3 let
záruka 2 roky

Dotaz k produktu