Fisher Price Chytré autíčko - Fialová
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Fisher Price Chytré autíčko - Fialová
Fisher Price Chytré autíčko
Malé veselé autíčko se světelnými a zvukovými efekty.
- Naučí počítání a oblíbenou barvu.
- Světelné a zvukové efekty.
- Písničky a věty.
- Snadno uchopitelné do dětských ručiček.
Hračka mluví česky, nápisy jsou také v češtině.
Věk: 9m+
Materiál: plast
Rozměry auta: 9,5 x 6 x 8,5 cm
Baterie: 1 x AAA/R03 1,5V (součástí balení)
| Délka (cm) | 9.5 cm |
| Šířka (cm) | 6 cm |
| Výška (cm) | 8.5 cm |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Vhodné | od 10 měsíců do 3 let |
| záruka | 2 roky |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců) |