nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Fidget trubička
Fidget trubička
Zábava, která se natahuje, kroutí a nikdy neomrzí!
Fidget trubička je ideálním pomocníkem pro odreagování i neomezené tvoření. Mění délku tahem, ohýbá se do nejrůznějších tvarů a poskytuje nekonečné možnosti, jak si hrát – ať už doma, ve škole nebo na oslavě. Vhodná pro děti i dospělé, kteří si chtějí uvolnit mysl i ruce.
Dodáváme dle skladové dostupnosti.
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 22.00 cm |
| Výška balení | 18.00 cm |
| Délka balení | 12.00 cm |
| Váha balení | 0.02 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |