Falk Odstrkovadlo – traktor Maurice zelený s valníkem
Falk Odstrkovadlo – traktor Maurice zelený s valníkem
Robustní odrážedlo ve tvaru traktoru s volantem a připojeným valníkem pro děti od 1 roku.
Traktor je vybaven pohodlným sedadlem, volantem, klaksonem a připojitelným valníkem.
Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného plastu.
Věk: 1+
Materiál: plast
Nosnost: do 25 kg
Rozměry: 95 x 31 x 45 cm
Rozměry balení: 59 x 26,5 x 33 cm
Země původu: Francie
| Délka (cm) | 95 cm |
| Šířka (cm) | 31 cm |
| Výška (cm) | 45 cm |
| Vhodné | od 1 do 3 let |
| Země původu | EU |
| Věk | Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |
| Nosnost | 25 kg |