nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Falk Odstrkovadlo motorka červená
Falk Odstrkovadlo motorka červená
Falk Odstrkovadlo motorka červená
Robustní odrážedlo ve tvaru závodní motorky pro nejmenší děti od 1 roku.
Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného plastu se širokými koly pro lepší stabilitu.
Věk: 1+
Materiál: plast
Rozměry: 62 x 25,5 x 39 cm
Země původu: vyrobeno v EU
| Délka (cm) | 62 cm |
| Šířka (cm) | 25,5 cm |
| Výška (cm) | 39 cm |
| Výška sedátka (cm) | 30 cm |
| Vhodné | od 1 do 3 let |
| Země původu | EU |
| záruka | 2 roky |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let) |