nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Falk Odrážedlo motorka Racing team červená
Falk Odrážedlo motorka Racing team červená
Ergonomické dětské odrážedlo Racing team od renomovaného francouzského výrobce Falk je navrženo pro podporu rozvoje hrubé motoriky, stability a koordinace u dětí od 12 měsíců věku. Konstrukce motorky sází na retro linie a výrazný závodní design, který je podpořen vysoce kvalitním zpracováním z recyklovaných plastů. Široká kola zajišťují nezbytnou stabilitu pro začínající jezdce, čímž minimalizují riziko převržení při jízdě v interiéru i exteriéru.
Díky lehkému šasi je manipulace s odrážedlem snadná jak pro dítě, tak pro rodiče při přenášení. Pohodlné sedadlo a optimalizovaná výška zajišťují správnou polohu kyčlí při odrážení. Výrobek splňuje přísné evropské bezpečnostní normy a díky použitému materiálu je vysoce odolný vůči mechanickému poškození i povětrnostním vlivům.
Věk: 1+
Nosnost: 25 kg
Země původu: Francie
Materiál: Kvalitní recyklovaný plast
Design: Racing team retro
| Váha balení | 3.70 kg |
| Šířka balení | 76.00 cm |
| Délka balení | 51.00 cm |
| Výška balení | 40.00 cm |
| Vhodné | od 2 let |
| Nosnost | 30 kg |
| Věk | Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |