Maxík dodávka

Při objednávce nad 999 Kč DOPRAVA ZDARMA

Zavřít

Zákaznická podpora 313 129 855, Po-Pá: 8-16:30

EXIT - vysoká kvalita za příznivou cenu

23.03.2014

V rámci produktové inovace našeho sortimentu hraček, jsme významě rozšířili nabídku produktů trendové nizozemské značky Exit. Exit vyrábí trampolíny a všechny své hračky ve vysoké kvalitě a v moderních designech. Moderní tvary, barvy a vychytávky zaujmou i ty nejnáročnější "skokany". Naše rozšíření sortimentu se týká především šířky sortimentu trampolín, ale i příšlušenství k nim. Zákazníky jistě zaujmou Jump Areny All-in (obsahují kompletní vybavení trampolíny), ale také trampolíny zcela nové řady Twist za zvýhodněné akční ceny. Do výrobního portfolia Exitu patří také další hračky na zahradu. Například dřevěné domečky v luxusních provedeních jsou lídry tohoto sortimentu v Evropě.

Za zmíňku jistě stojí i naprostá novinka v sortimentu hraček na zahradu, kterou jsme doposud nezaznamenali u žádného výrobce. Dřevěné pískovičtě s poklopem vybavené plastovými vaničkami na vodu. Tato výborná herní kombinace je nabízena i v zahradním dřevěném stolečku u kterého si děti rády odpočinou po náročném dni na zahradě.

Při vysoké kvalitě je u produktů Exit stále zachovávána příjemná cena pro koncového spotřebitele.

U takto finančně náročných hraček je jistě velmi důležitý i pozáruční servis, který Exit plně zajišťuje k velké spokojenosti svých zákazníků.

EXIT - vysoká kvalita za příznivou cenu