Everyday Baby Láhev sklo s brčkem 240ml quiet grey

-20%
499 Kč
399 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 3 DĚTEM
Dostupnost
DOČASNĚ NEDOSTUPNÝ
Značka
Kód výrobce
EVE EB10387
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Everyday Baby Láhev sklo s brčkem 240ml quiet grey

Everyday Baby Láhev se silikonovou ochranou proti rozbití. Krásná láhev na vodu pro ty, kteří se učí pít z hrnečku je konečně tady! Nikdy nebylo lehčí vybrat si tu správnou láhev!

Skleněná láhev s brčkem od Everyday Baby pomůže vašemu dítěti se to naučit!

Inovativní ochrana poskytuje také extra ochranu proti nárazu a lepší přilnavost. Navíc je příjemná na dotek, krásně vypadá a snadno se čistí.

Integrovaná silikonová vrstva rovněž zabrání roztříštění, pokud se láhev rozbije. Vyrobeno z vysoce kvalitního borosilikátového skla a silikonu, je tou nejlepší volbou pro Vaše zdraví!

Sklo neuvolňuje žádné látky jako plasty. Pokud chcete zabránit požití látek, které mohou být pro vás škodlivé, pak je sklo nejlepší volbou.

Skleněná Láhev neobsahuje BPA, BPF, BPS ani ftaláty. Skleněná láhev na vodu od Everyday Baby je dostupná ve 3 krásných barvách: mintové, růžové a šedé. Zvolte si tu svou!

Vývojáři společnosti Everyday Baby se při vývoji zabývají třemi nejdůležitějšími požadavky na vytvoření té nejlepší láhve pro celou rodinu.

Dobrý materiál, ergonomie a styl se všemi nejnovějšími funkcemi! Vše pro vytvoření produktu, při jehož používání se budete cítit bezpečně!

Cílem Everyday Baby je vytvářet produkty pro vás a pro vaši rodinu s pocitem pohody, protože vy a vaše rodina si zasloužíte absolutně to nejlepší, a proto klademe velký důraz na design, výběr materiálů a funkčnost.

Všechny naše produkty testovány v autorizovaných zkušebnách, děláme vše pro to, aby naše produkty byly co nejbezpečnější!

Věk: 2+
Obsah: 240 ml

záruka 2 roky
Věk od 2 let
Šířka balení 10.00 cm
Výška balení 18.00 cm
Délka balení 10.00 cm
Hmotnost balení 0.20 kg
Pro koho Kluky a holky, Nejmenší (1-3 roky)

Dotaz k produktu