nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
EPEE Mystery Box Pusheen
EPEE Mystery Box Pusheen
Vstupte do světa nečekaných překvapení s Mystery Box Pusheen, oficiálně licencovanou sběratelskou sadou, která potěší každého fanouška této oblíbené kočičí postavičky. Tento exkluzivní box ukrývá několik skvělých doplňků v minimální hodnotě 2000 Kč – přesně tolik radosti a zábavy, kolik si jen dokážete představit!
Ideální dárek pro děti i dospělé, kteří rádi objevují nové věci a mají rádi kvalitní produkty pod jednou značkou. Nechte se unést tajemstvím obsahu a zažijte vzrušení z odhalování jednotlivých kousků, které mohou být přesně to pravé pro vaši sbírku nebo jako originální překvapení pro vaše blízké.
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 25.00 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 20.00 cm |
| Váha balení | 1.00 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |